تبلیغات
dashamir.dashamir@yahoo.com
قالب وبلاگ

dashamir.dashamir@yahoo.com
****مرگ را تجربه کنید**** 
نویسندگان
نظر سنجی
كدامیك از مطالب زیر كم و كسری دارد؟

صفحات جانبی


سرزمین لوامه :

پس از خارج شدن از ان منزل و سرزمین پاك وارد زمین متعفن و بد بو میشوند و در دو طرف راه سگهای بد شكل و بد بو كه بعضی چاق و بعضی لاغر هستند وجود دارد و صحرا پر از لاشه مرده است و بوی گند انها بلند است و سگها در حال جدال هستند و به علت تشنگی و گرسنگی  روی زمین میافتند و از دور و برشان اتش خارج میشوندكه این عذاب ها برای خردن مال حرام است و انان كه مردار میخورند به خاطر خوردن مال یتیم استو انانی كه از عقبشان اتش خارج میشود رشوه خوار بودند .

یاكلون اموال الیتامی ظلما انما یاكلونفی بطونهم نارا (نساء10)

پس از این زمین وارد زمینی پر از كارخانه های بزرك و پر دود و اتش میرسد . چرخهای این كارخانه به تندی میچرخد طوری كه صحرا میلرزد و از صدای ان گوش كر میشود و كارگران ان همه سیاهند در این زمین جهالت اذیت میكند به حدی كه روح از راه خارج میشود و به چرخ دنده ها نزدیك میكند و اگر كسی داخل چرخدنده ها شود بدنش قطعه قطعه میشود و اتش زده میشود و اسمان پر از دود میشود و روح قطعه قطعه شده از دودكش ان به بیرون پرتاب میشود (علت وجود چرخ دنده هاوجود حسد در دنیا است )

پس از خارج شدن از این سرزمین به زمینی میرسند كه در دو طرف جاده پر از جانورانی ازقبیل خرس و سگ و شیر كه یكدیگر را میدرند و جانورانی دیده میشوند كه بوی تعفن میدهند و در حال فرارند و بدنشان میسوزد و مارها جانوران بزرگ را میدرند هوا گرم میشود جانوران مدفوع یكدیگر را میخورند و تشنشان میشود و ادرار یكدیگر را میخورند و بعد از خوردن بدنشان میسوزد و چاهای عمیق در این سرزمین وجود دارد كه كسی در این چاها بیفتد با اتش به بیرون پرتاب میشود و بر سرشان لجن مذاب میریزد ( این سرزمین تكبر است كه كسانی كه عذاب میشوند خود را قوی تر از همه میدانستند و خود بین بودند و خود را برتر از همه میدانستند و خدا فرموده بینی متكبر را به خاك میمالد )

من استكبر وضعه الله و من استعلا ارغم الله

بعد از این زمین وارد زمین بی اب و علف و در دو طرف زمین جانورانی از قبیل موش شیر كفتار كه دست و پای بزرگی دارد وجود دارند كه در حال جنگند و بوی تعفن به مشام میرسدو گودالهای پر از مواد مذاب و اتش وجود دارد و ماموران عذاب به شدت میزنند  به حدی كه از روح صدای الاغ در میاید این سرزمین ظالمان و زور گویان است و كسانی كه به ناحق مظلومی را مورد ضرب قرار دادند .

پس از ان سرزمین وارد زمین سرسبزو خرم میشود و به استراحت میپردازند اینجا منزلگاه مطمئنه است كه مكانی خالی از گناه است نام این مكان وادی مقدسه است  با نعمات بسیار كاخهایی از طلا . چشمه های شربت . كنیزانی زیبا . حوریان بهشتی .غذاهای لذیذ . لباسهای زیبا . موسیقی دلنواز . و هرچه طلب كنی حاضر و مهیا است این اخرین منزل سفر است كسی كه نفس اماره و لوامه را نابود نسازد هرگز به این سرزمین نخواهد رسید تا روز قیامت عذاب خواهد شد اما لذت های این دنیا دل هركسی را میفریبد و به صورت عذاب گریبان گیر انسان میشود ولی نعمت های بهشتی وصف نشدنی است و زبان جای گفتن ان را ندارد در ان زمین هرچه طلب كنی حاضر است . در بهشتی كه نامش جنه النعیم است .
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
هــــــمــــــیـــــــشــــــه بــــــــه یـــــــا د داشـــــــــــــتــــــه بــــــا شـــــــــیــــــــــم کــــــــه یـــــــــــک ر و ز هــــــم نــــــــوبـــــــت مــــــــا مــــــــــی شــــــــو د